Huvudsaklig CPV-kod 50532400 Reparation och underhåll av elektrisk distributionsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar ett ramavtal för underhåll av fördelningsstationer 12-145kV.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45311200 Elektriska kopplingsarbeten, 45315300 Anläggningar för elförsörjning, 50500000 Reparation och underhåll av pumpar, ventiler, kranar, metallbehållare och maskiner, 51100000 Installation av elektrisk och maskinteknisk utrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen