2. Förfarande
Förfarande
Titel: Heat pump for district heating
Beskrivning: One or several Heat Pumps for district heating
Intern identifierare: UH 25-17
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42511110 Värmepumpar
Ytterligare klassificering (cpv): 42000000 Industrimaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000