278370-2024 - Resultat
Sverige – Animaliska livsmedel, kött och köttprodukter – Färska charkuterier
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFärska charkuterier
BeskrivningUpphandlingen avser färska charkuterier. Linköpings kommun och har för avsikt att ingå ramavtal med en leverantör i syfte att säkerställa leveransen av näringsrika och kvalitativa charkprodukter.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15100000 Animaliska livsmedel, kött och köttprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:94568:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 15131000 Köttkonserver och köttprodukter, 15130000 Köttvaror