2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sakkunnigt biträde till Region Jönköpings läns förtroendevalda revisorer
Beskrivning: Uppdraget avser att den upphandlade Leverantören ska bistå Region Jönköpings län och dess förtroendevalda revisorer med sakkunnigt biträde. Upphandlingen avser dels redovisningsrevision, dels förvaltningsrevision under avtalstiden.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212000 Revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001