278495-2024 - Resultat
Sverige – Socialvård och tillhörande tjänster – Skyddade boenden
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkyddade boenden
BeskrivningDet här gäller skyddat boende med 54 st anbud har inkommit.
Intern identifierare21/41
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000