278597-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Sakförsäkringar – Försäkringsupphandling för Ljungbybostäder AB Fastighets och Företagsförsäkring
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFörsäkringsupphandling för Ljungbybostäder AB Fastighets och Företagsförsäkring
BeskrivningFörsäkringsupphandling för Ljungbybostäder AB avseende Fastighets och Företagsförsäkring
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66515200 Sakförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFörsäkringsupphandling för Ljungbybostäder AB Fastighets och Företagsförsäkring