2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2024-1040 Ramavtal Storköksservice Telge AB, Södertälje, Katrineholm, Vingåker
Beskrivning: Denna upphandling avser ramavtal för förebyggande underhåll och service av befintliga storkök åt område A Telge AB, Södertälje kommun, och område B Katrineholm och Vingåker.
Intern identifierare: ATI 2024-1040
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 50500000 Reparation och underhåll av pumpar, ventiler, kranar, metallbehållare och maskiner, 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader, 50730000 Reparation och underhåll av kylargrupper, 50882000 Reparation och underhåll av restaurangutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Denna upphandling avser ramavtal för förebyggande underhåll och service av befintliga storkök åt Telge AB, Södertälje kommun, Katrineholm och Vingåker.
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde A
Beskrivning: Denna upphandling avser ramavtal för förebyggande underhåll och service av befintliga storkök åt Telge AB, Södertälje kommun
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Abudsområde B
Beskrivning: Denna upphandling avser ramavtal för förebyggande underhåll och service av befintliga storkök åt Katrineholm och Vingåker