278625-2019 - ResultatSverige-Enköping: Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konsult byggledning VA-ledningar
Referensnummer: TF 2018/1084
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71500000 Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten
II.1.4.
Kort beskrivning
-
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
71540000 Byggteknisk ledning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen