See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Glasbytestjänst
Beskrivning: -
Intern identifierare: SVEA240268
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50112120 Vindrutebyten
Ytterligare klassificering (cpv): 14820000 Glas, 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Glasbytestjänst (1)
Beskrivning: Glasbytestjänst för bussar i kollektivtrafik
Intern identifierare: 1611495
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Information
Beskrivning: Informationspunkter som ej måste besvaras, de besvaras vid behov.
Intern identifierare: 1611497
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Administrativa föreskrifter
Beskrivning: Dikterar formalia om upphandlingen och innehåller informationspunkter som måste besvaras.
Intern identifierare: 1611498
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Ramavtalsvillkor
Beskrivning: Ramavtalsvillkor för aktuell upphandling.
Intern identifierare: 1611496
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Tilldelningskriterie
Beskrivning: Tilldelning
Intern identifierare: 1611597