2. Förfarande
Förfarande
Titel: Beläggningsarbeten - Falun
Beskrivning: Asfaltsläggning
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45233220 Ytbehandling av vägar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:70263:Lot:1