See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Trafiksäkerhetshandläggare för Hässleholmsdepån samt Spårvagnsdepå Lund
Beskrivning: Upphandling av konsulttjänst Trafiksäkerhetshandläggare. Trafiksäkerhetshandläggaren ansvarar för att övervaka, koordinera, samordna säkerhetsfrågor/riskhantering och följa upp trafiksäkerhetsarbetet i sin helhet för Hässleholmsdepån samt för Spårvagnsdepå Lund
Intern identifierare: 93600100-408965-42039
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311200 Konsulttjänster för transportsystem
Ytterligare klassificering (cpv): 71311230 Järnvägsingenjörstjänster, 71317200 Hälso- och säkerhetstjänster, 98342000 Arbetsmiljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000