2. Förfarande
Förfarande
Titel: Annonsering kommuninformation
Beskrivning: Marks kommun inbjuder leverantörer att lämna anbud på produktion och distribution av samhällsinformation för kommunens invånare i tryckt, fysiskt format i enlighet med villkoren i detta upphandlingsdokument samt eventuella bilagor.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79820000 Trycktjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 22150000 Broschyrer, 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster, 79820000 Trycktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Huvudklassificering (cpv): 79824000 Tryckning och distribution