278915-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Hjärtsjukvård – Vårdavtal kateterablation av hjärtarytmier
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelVårdavtal kateterablation av hjärtarytmier
BeskrivningRegion Halland avser att upphandla vårdavtal för kateterablation av hjärtarytmier
Intern identifierareRS241690
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85121231 Hjärtsjukvård
Ytterligare klassificering (cpv): 85100000 Hälsovårdstjänster, 85121230 Hjärtsjukvård eller specialiserad lungsjukvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000