278947-2023 - ResultatSverige-Skillingaryd: Revision
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Revisionstjänster
Referensnummer: UH-2023-02
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79212000 Revision
II.1.4.
Kort beskrivning
Vaggeryds kommun inbjuder till anbudsgivning gällande - Revisionstjänster. Revisionsuppdrag omfattar Vaggeryds kommun, Vaggeryds Energi AB, Vaggeryds Elverk, Vaggeryd & Skillingaryds Bostads AB, Samverkan för Återvinning och Miljö – SÅM, Stiftelsen Regementsheden i Skillingaryd, Movalla Idrottsplats och Vaggeryds Idrottsplats. Uppskattat värde är 1 200 000 SEK/år.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Revisionstjänster.