278975-2025 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Teknisk konsult: besiktning lekplatser och lekplatsutrustning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTeknisk konsult: besiktning lekplatser och lekplatsutrustning
BeskrivningUpphandlingen omfattar Teknisk konsult: besiktning lekplatser och lekplatsutrustning. Ramavtal med max tre (3) leverantörer kommer att tecknas.
Intern identifierareKS 2024/00467
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster, 71630000 Teknisk besiktning och provning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000