279044-2017 - KonkurrensutsättningSverige-Stockholm: Städning
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lokalvård.
Referensnummer: EBM2017-78
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90910000 Städning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av lokalvård till Ekobrottsmyndighetens lokaler i Uppsala och Malmö.
Inga frågor kan ställas mellan 13/7-11/8.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Inga frågor kan besvaras mellan 13/7- 11/8.