279054-2023 - ÄndringSverige-Eskilstuna: Dataarkivering
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Diariesystem
Referensnummer: UH 23-27
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72252000 Dataarkivering
II.1.4.
Kort beskrivning
Diariesystem som har förmågan att bevara handlingar tills möjligheten att föra över handlingarna till befintlig arkivlösning.