See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Licenser och konsulttjänster för ekonomiredovisning och Business Intelligence
Beskrivning: användarlicencer med tillhörande konsulttjänster för ekonomiredovisning och Business Intelligence
Intern identifierare: RAÄ-2026-737
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48444000 Redovisningssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 48440000 Programvara för finansiell analys och redovisning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Uteslutningsgrunderna
Beskrivning: Enligt kapitlet 13
Intern identifierare: 1894005-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kvalificering av anbudsgivare samt obligatoriska krav
Beskrivning: Enligt kapitel 14 mm
Intern identifierare: 1894004-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Obligatoriska krav på anbudsgivaren
Beskrivning: Riksantikvarieämbetets egna krav
Intern identifierare: 1894007-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Informationsfrågor
Beskrivning: Informationsfrågor
Intern identifierare: 1894006-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Ekonomiredovisning - licenser
Beskrivning: Ekonomiredovisning - licenser
Intern identifierare: 1901378-4
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Ekonomiredovisning - konsulttjänster
Beskrivning: Ekonomiredovisning - konsulttjänster
Intern identifierare: 1901383-5
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Business Intelligence - licenser
Beskrivning: Business Intelligence - licenser
Intern identifierare: 1901384-6
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Business Intelligence - konsulttjänster
Beskrivning: Business Intelligence - konsulttjänster
Intern identifierare: 1901398-7
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: Utvärderingskriterier användarvänlighet
Beskrivning: Enligt underlag från beställaren
Intern identifierare: 1901431-8