2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transport av metallskrot från ÅVC
Beskrivning: Transport av metallskrot från ÅVC samt hyra av behållare för metallskrot.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:126519:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster, 90512000 Avfallstransport