Typ av upphandlande myndighet Statligt organ eller förbundsorgan
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Battery Tester Equipment
Referensnummer: 21/38
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 38500000 Apparater för kontroll och provning
II.1.4.
Kort beskrivning
The units, subject of this procurement, are two 16-channel battery testers, designed for testing and evaluating industrial battery modules and packs, up to 150 Volt, for both laboratory and production scale applications.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen