Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Sjukvårdsmaterial
Referensnummer: KS2019/322
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 18424300 Engångshandskar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av sjukvårdsmaterial.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 2 175 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej