2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hälso- och sjukvårdsmaterial
Beskrivning: Eslövs kommun, kommunledningskontoret, inbjuder intresserade Leverantörer till anbudsgivning avseende Hälso- och sjukvårdsmaterial.
Intern identifierare: KS 2024/25
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33198000 Sjukvårdsartiklar av papper
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Upphandlingsdokument