2. Förfarande
Förfarande
Titel: Höghastighetskamera monokrom
Beskrivning: Totalförsvarets forskningsinstitut, FOI inbjuder härmed till att lämna anbud i upphandlingen av två (2) identiska Höghastighetskameror monokrom.
Intern identifierare: FOI-2025-845
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38651000 Kameror
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Krav på varan/tjänsten
Intern identifierare: 1713585
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kvalificering
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Intern identifierare: 1713586