279291-2018 - ResultatSverige-Norrköping: Gaffeltruckar, truckar, plattformstruckar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Eldriven motviktstruck 8 ton, anstalten Norrtälje
Referensnummer: 2018-11872
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42415000 Gaffeltruckar, truckar, plattformstruckar
II.1.4.
Kort beskrivning
Till Kriminalvårdens anstalt Norrtälje upphandlar Kriminalvården en styck eldriven motviktstruck.
Trucken kan vara ny eller begagnad.
Information om upphandlingen.
Beskrivning av upphandlingen.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen