2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - inbjudan till presentation av angiografisk röntgenutrustning för Neurointervention
Beskrivning: Inbjudan till presentation av neurointervention för bland annat diagnostik och endovaskulär behandling av intrakraniella aneurysm. Presentation kommer äga rum på Akademiska sjukhuset under vecka 21.
Intern identifierare: UPPH2025-00103
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33111700 Angiografilaboratorium