279311-2018 - ÄndringSverige-Kiruna: Informations- och marknadsföringsprodukter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Profilmaterial
Referensnummer: 2018-004
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39294100 Informations- och marknadsföringsprodukter
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal för inköp av profilmaterial till Kiruna kommun