279453-2023 - ResultatSverige-Helsingborg: Datainsamlingssystem
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Omvärldsbevakning
Referensnummer: 306/22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48614000 Datainsamlingssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Tjänst för omvärldsbevakning i media
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
48461000 Programvara för analys eller forskning, 48614000 Datainsamlingssystem
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen