279458-2026 - Resultat
Sverige – Skogstjänster – Trädsäkringsledare för Västra regionen
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTrädsäkringsledare för Västra regionen
BeskrivningTrädsäkringsledare i region Väst.
Intern identifierareKOM-420069
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77200000 Skogstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster, 77210000 Skogsavverkning, 77211300 Trädröjning, 77211400 Trädfällning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareTrädsäkringsledare för Västra regionen