See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tjänst för Lokalvård, lokalvårdsanknutna servicetjänster och vaktmästeritjänster
Beskrivning: Upphandlingen omfattar Lokalvård och lokalvårdsanknutna servicetjänster samt vaktmästeri till Region Uppsalas samtliga förvaltningar.
Intern identifierare: UPPH2025-00354
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Allmän del
Beskrivning: Tjänst för Lokalvård, lokalvårdsanknutna servicetjänster och vaktmästeri tjänster.
Intern identifierare: 1817648-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 2. Kravspecifikation (1)
Intern identifierare: 1817649-1