2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bussar för skolskjuts
Beskrivning: Trelleborgs kommun bjuder in till anbudsgivning.
Intern identifierare: KS 2024/902
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34211000 Busskarosser, ambulanskarosser och karosser för lastfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000