279518-2026 - Resultat
Sverige – El-, vatten- och energiverk – 1-2 avvattningsspecialister mellersta regionen
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: 1-2 avvattningsspecialister mellersta regionen
Beskrivning: 1-2 avvattningsspecialister till mellersta regionen
Intern identifierare: KOM-420006
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 65000000 El-, vatten- och energiverk
Ytterligare klassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Beställaren eftersöker 1-2 avvattningsspecialister till mellersta regionen med en total beläggningsgrad om 80-100% av en årsarbetstid.
Intern identifierare: 1-2 avvattningsspecialister mellersta regionen