279586-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Fönsterputsning – Fönsterputsning - Hudiksvalls kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFönsterputsning - Hudiksvalls kommun
BeskrivningHudiksvalls Kommun upphandlar fönsterputsning
Intern identifierare14493
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911300 Fönsterputsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFönsterputsning - Hudiksvalls kommun