See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: VVS material - Falun
Beskrivning: Vill ni vara leverantör av VVS material till Falu Kommun med bolag? Upphandlingscenter genomför nu en upphandling av VVS material, där ett brett sortiment av VVS material för bland annat reparations-, underhålls- och installationsarbeten efterfrågas. Välkomna att lämna anbud!
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44115200 Sanitets- och värmematerial
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: VVS material
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:80694:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 44115210 Sanitetsmaterial, 44411000 Sanitetsgods, 44160000 Rörledningar, ledningar, foderrör, rör och liknande föremål, 44411740 Toalettstolar, 44411300 Tvättställ