279772-2022 - ÄndringSverige-Falkenberg: Leksaker
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lekmaterial & Pedagogiskt material till förskolan
Referensnummer: SVN2021-104
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
37520000 Leksaker
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av lekmaterial och pedagogiskt material till förskolan.