279799-2026 - Resultat
Sverige – Bildäck – Däcktjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelDäcktjänster
BeskrivningUpphandlingen avser däcktjänster såsom däckbyte, hjulinställning, jourtjänst och däckförvaring samt inköp av nya däck till Höganäs kommuns personbilar.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34351100 Bildäck
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116527:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll