279801-2020 - ResultatSverige-Karlskrona: Kopieringstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Printtjänster
Referensnummer: BTH 2.1.6.1-0057-2020
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79521000 Kopieringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
BTH inbjuder till att lämna anbud avseende utskrift, scanning och kopieringstjänst med tillhörande betallösning.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
66110000 Banktjänster, 79500000 Kontorshjälp, 79999100 Skanning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandlingen omfattar BTH:s behov av dokumenthanteringsprodukter för utskrift, kopiering och scanning med tillhörande tjänster.
BTH kommer att anta en anbudsgivare.