Huvudsaklig verksamhet Produktion, transport och distribution av gas och värme
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Industriförnödenheter
Referensnummer: 23/10
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 43800000 Verkstadsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Leverans av industriförnödenheter som inkludera hantering av påfyllnadsförråd till Öresundskrafts anläggningar i Helsingborg och Ängelholm.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 18100000 Yrkeskläder, särskilda arbetskläder och tillbehör, 24958000 Kemiska produkter för olje- och gasindustrin, 35113400 Skydds- och säkerhetskläder, 44420000 Varor som används för byggnadsändamål, 44511000 Handverktyg
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen