279949-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Apparater för kontroll och provning – Turnable with integrated chassis dynamometer, EMC compatible
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTurnable with integrated chassis dynamometer, EMC compatible
BeskrivningRISE is procuring an agreement for the delivery and installation of a medium sized turnable with integrated chassis dynamometer, EMC compatible.
Intern identifierare24/55
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38500000 Apparater för kontroll och provning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelProcurement