See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Brandkonsulttjänster
Beskrivning: AB Tierpsbyggen och Tierps kommunfastigheter AB avser att upphandla ett leveransavtal avseende systematiskt brandkonsulttjänster gällande egna fastigheter
Intern identifierare: 2026-57
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000