2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ledarledd öppen ungdomsverksamhet
Beskrivning: Upphandlingen omfattar driften av ledarledd öppen ungdomsverksamhet i kommunens befintliga lokal i Stavsnäs. Utföraren ska svara för driften av den ledarledda öppna ungdomsverksamheten som ska vara gratis för deltagande ungdomar. Den ledarledda öppna ungdomsverksamheten ska främst vara öppen för åldersgruppen 13 – 17 år där skolår 7 till 9 samt år 1 på gymnasiet ska prioriteras när det gäller öppethållande samt utbud av aktiviteter och program. För ytterligare information angående Värmdö kommuns mötesplatser, www.varmdo.se (http://www.varmdo.se/) (Uppleva och göra).
Intern identifierare: 2025KOFN/0063
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98350000 Kultur- och fritidstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ledarledd öppen ungdomsverksamhet