Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fastighetssystem till Tranemobostäder
Referensnummer: 21001
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 48421000 Programvara för fastighetsförvaltning
II.1.4.
Kort beskrivning
Tranemobostäder AB inbjuder intresserade anbudsgivare att inkomma med anbud för nytt fastighetssystem.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48420000 Programvara och programsviter för fastighetsförvaltning, 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning, 72212421 Programvaruutvecklingstjänster för fastighetsförvaltning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen