II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 39000000 Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter, 39200000 Inredning, 39290000 Diverse inredning, 39298000 Statyetter, prydnadsföremål; foto- eller tavelramar samt speglar, 39298100 Fotoramar, 39298200 Tavelramar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Se 1.4.