Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15890000 Diverse livsmedel och torrvaror
Leveransplats
Del av land (NUTS): Östergötlands län (SE123)
Land: Sverige
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 9 000 000,00 SEK