2. Förfarande
Förfarande
Titel: Prenumerationstjänster
Beskrivning: Prenumerationstjänster
Intern identifierare: RAÄ-2025-2034
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79980000 Prenumerationstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Kvalificering av anbudsgivare samt obligatoriska krav
Beskrivning: Enligt kapitel 14 mm
Intern identifierare: 1858086-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1858090-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Uteslutningsgrunderna
Beskrivning: Enligt kapitlet 13
Intern identifierare: 1858087-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Informationsfrågor
Intern identifierare: 1858088-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Obligatoriska krav på anbudsgivaren
Intern identifierare: 1858089-4