280427-2018 - ÄndringSverige-Stockholm: Resebyråtjänster och liknande tjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Resebyrå 2018
Referensnummer: 18/14
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
63510000 Resebyråtjänster och liknande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser resebyråtjänster till SKL:s medarbetare och andra som reser på uppdrag av SKL samt till övriga avropsberättigades medarbetare och andra som reser på uppdrag av övriga avropsberättigade.