280439-2022 - ResultatSverige-Luleå: Revision
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
2022 Revisionstjänster Region Norrbotten
Referensnummer: 22/3
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79212000 Revision
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser avtal på Revisionstjänster för leverans till Region Norrbotten.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79210000 Redovisning och revision
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen