Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
388362-AI891050 – Uppdragskonsulter till System Fenix.
Referensnummer: 388362
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
II.1.4.
Kort beskrivning
Detta förfrågningsunderlag avser upphandling av ett affärsavtal avseende konsultstöd till System Fenix.
Behovet omfattar 4 olika konsultroller och Leverantören har möjlighet att lämna anbud på en eller flera konsultroller. Kontrakt kommer att tecknas per konsultroll.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen