280538-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Diverse tjänster – Tryckeritjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTryckeritjänster
BeskrivningUpphandlingen omfattar leverans av tryckeritjänster i enlighet med beskrivet upphandlingsobjekt, uppdrag, omfattning samt villkor och krav angiven i upphandlingsdokumentationen.
Intern identifierareUPPH2025-00273
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98300000 Diverse tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000