280675-2025 - Resultat
Sverige – Finansförvaltning – Konsulttjänster inom ekonomi
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsulttjänster inom ekonomi
BeskrivningUpphandlingen avser Konsulttjänster inom ekonomi.
Intern identifierareKS 2024-00485
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66600000 Finansförvaltning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000