2. Förfarande
Förfarande
Titel: Waterbottle 90/K
Beskrivning: FMV has an assignment to procure a new framework agreement regarding a drinking bottle for SwAF. This Framework agreement includes a plastic Bottle with spare parts and a textile Casing.
Intern identifierare: 23FMVU11408
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18925100 Vattenflaskhållare
Ytterligare klassificering (cpv): 18000000 Kläder, skor, väskor och tillbehör, 19000000 Skinn och textilier, plast- och gummimaterial
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: 1. Waterbottle 90
Beskrivning: Waterbottle 90
Intern identifierare: 1. Waterbottle 90
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 2. Casing 24
Beskrivning: Casing 24
Intern identifierare: 2. Casing 24